Reference

Níže naleznete výčet referenčních zákazníků, u kterých jsme nasazovali některé z našich modulů.


Realizace komplexního systému pro expedici zboží. Optimalizace expedice objednávek, dodávka mobilních terminálů, napojení na dopravce a automatizovaná komunikace se zákazníky.


Implementace modulu DEALER, následná optimalizace expedice objednávek pomocí modulu EXPEDITION a mobilních terminálů, napojení na dopravce.


Migrace z původního informačního systému na program POHODA, napojení na systém DATABOX, doplněk pro techniky sCat, automatizace e-mailové komunikace, individuální vývoj aplikací.


Realizace optimalizace expedice objednávek pomocí modulu EXPEDITION ve spolupráci s mobilními terminály, napojení na dopravce, vývoj software a modulů na zakázku.


Realizace komplexního systému pro expedici zboží. Optimalizace expedice objednávek, dodávka mobilních terminálů, napojení na dopravce, importy XML feedů.


Implementace modulu DEALER, následná optimalizace a automatizace procesů v programu POHODA, automatizovaná e-mailová komunikace.

Pokud máte zájem o podrobnosti o jednotlivých realizacích, případně doporučení pro použití jednotlivých modulů, kontaktujte nás a mi vám rádi poradíme.