Madami

Český výrobce potravinářského zboží nás oslovil abychom mu pomohli se zvýšením efektivity jejich obchodních zástupců, kteří cestují po celé České republice a prodávají zboží formou sběru objednávek, které pak po večerech přepisují do e-mailu a posílají na centrálu.

Reference Madami

Co od nás klient získal?

  • Implementace modulu DEALER
  • Následná optimalizace expedice objednávek pomoci modulu EXPEDITION a mobilních terminálů
  • Napojení na dopravce za pomoci SPEDITION

Naše řešení

Jako nejlepší řešení jsme zvolil náš smart modul DEALER, který je přímo navržený pro tyto potřeby. Díky tomuto modulu vidí online všichni obchodníci, jaké zboží je skladem včetně jejich obrázků a mohou je jednoduše objednat. Tato objednávka se ihned propíše do POHODY a na skladě mohou hned expedovat.

Kromě objednávky je ve smart modul DEALER vidět historie objednávek a faktur jednotlivých zákazníků, nejprodávanější zboží, nebo naopak dlouho neobjednávané zboží. Pomocí modulu je možné založit nového zákazníka a rovnou mu přiřadit cenovou hladinu, případně individuální cenu a mnoho dalšího.

Po spokojenosti s DEALEREM jsme nasazovali další dva moduly

Jelikož byli ve firmě MADAMI s naším modulem spokojeni, oslovili nás opět s tím, že by chtěli optimalizovat expedici. Na základě analýzy jsme doporučili nasazení dvou modulů z produkce a jednoho, který implementujeme v rámci partnerského programu.

Expedition a mobilní terminál plusMobile

Dalším modulem v procesu je smart modul EXPEDITION, který přehledně zobrazuje na LCD/TV objednávky, které je možné expedovat na základě dostupnosti zboží na skladě.

Vzápětí nastupuje systém mobilních teminálů plusMobile, který spolupracuje s naším modulem EXPEDITION a zároveň se jedná o jediný modul, který není z naší produkce, nicméně jsme schopni plného nasazení na základě mnohaletých zkušeností. Po vyskladnění zboří pomocí mobilních terminálů se automaticky tiskne dodací list a štítek přepravce na balík. Na základě nastavené formy úhrady dopravce tiskne štítek v požadovaném množství a skladník tak může zásilku ihned zkompletovat.