smart modul EXPEDITION

Systém pro zobrazování objednávek na LCD, které je možné expedovat

Nadstavbový modul EXPEDITION je určen pro expedici / sklad, kde se expedují objednávky k zákazníkům. Ocení jej e-shopy, kde se řeší objednávání zboží u dodavatelů na základě objednávek od zákazníků, ale i při běžné expedici skladových zásob. Jistě všichni znáte tu situaci, kdy Vám přijde zboží od dodavatele a Vy potom složitě hledáte komu co poslat. Která objednávka už je kompletní a je možné ji expedovat. Pro potřeby zefektivnění práce jsme vyvinuli aplikaci, která to všechno dělá za Vás.

S naší aplikací se šetří čas a tím i peníze. Po nasazení naší aplikace stačí všechno zboží naskladnit na své místo do skladu a aplikace Vám sama ukáže, které objednávky můžete začít expedovat. Aplikace je určena převážně uživatelům mobilních terminálů s řešením plusMobile, který je určen pro práci ve skladu.

Náhled objednávek pro expedici.

Popis běhu aplikace

Na obrazovce se zobrazují údaje o objednávkách, které je možné ihned expedovat. Ideální je spojení aplikace s plusMobile. Pomocí zobrazeného čárového kódu objednávky se načte objednávka do plusMobile a je možné ji vykrývat. Po načtení se objednávka graficky zvýrazní odlišným barevným pozadím, aby bylo na první pohled patrné, že ji někdo již zpracovává, zároveň se v programu POHODA ve volitelných parametrech zobrazí kdo, na jakém terminálu a v kolik začal objednávku zpracovávat. Po přenesení objednávky do faktury / výdejky (vyřízení), objednávka automaticky zmizí z obrazovky.

Na obrazovce se zobrazují objednávky při splnění následujících podmínek v libovolné kombinaci.

  • Přijatá objednávka
  • Zboží na objednávce je skladem, pokud je více objednávek na stejné zboží, systém sám spočítá, které objednávky je možné expedovat.
  • Dle formy úhrady – pokud je dobírkou, zobrazuje se, pokud je příkazem, čeká se na potvrzení platby.
  • Na objednávce jsou nadefinované položky, určující způsob dopravy.
  • Zobrazování objednávek je možné omezit na určité číselné řady.
  • Lze nastavit expedici pouze kompletní objednávky.
  • Objednávka není vyřízená
Parametry objednávky.

Dále je možné definovat kódy položek dopravy a dle toho řadit položky a zobrazovat dopravce v seznamu objednávek. Řadit objednávky lze podle čísla, data, nebo například podle dopravce, aby se expedovaly přednostně objednávky daného dopravce.

Ceny modulu

smart modul EXPEDITION10 000 Kč
Instalace a konfigurace3 000 Kč
Roční servis a podpora produktu 2 000 Kč

Pokud budete chtít vědět více informací o modulu můžete nás kontaktovat.

Modul je kompatibilní s POHODA E1.

Řešení spolupracující se systémem POHODA
www.pohoda.cz www.pohodaplus.cz