Optimalizace firemních procesů

V 6 odzkoušených krocích najdeme společně cestu pro růst vašeho byznysu. Ukážeme vám, co vše lze v účetním a informačním programu POHODA pohodlně automatizovat a ušetří vám tak čas.

Pojďte se s námi bezplatně pobavit o tom, co vás v rámci vnitrofiremních procesů trápí. Představíme vám konstruktivní modely řešení u jednotlivých vámi nastíněných situací.

Pomůžeme vám vše ohlídat a uvést do smysluplného provozu.

1. Bezplatná úvodní konzultace

Úvodní konzultaci máte od nás zdarma. Při této návštěvě se seznámíme s tím, jak fungujete a definujeme vhodný postup.

2. Analýza současného stavu

V průběhu analýzy definujeme jednotlivé pracoviště, pracovní pozice a oddělení. Na základě těchto definic analyzujeme současné procesy a přiřadí se jim unikátní identifikátor.

Analýza dle velikosti firmy může trvat několik hodin či dnů.

3. Návrh optimalizace procesů

Na základě analýzy vypracujeme návrh optimalizace procesů na těchto 4 úrovních:

4. Nasazení nových procesů

Pro nasazení nových procesů navrhneme ideální časovou posloupnost. Všechny pracovníky proškolíme dle vypracované metodiky.

Po celou dobu budeme dohlížet na správnou aplikaci a dodržování nových procesů, nastavení programu POHODA, správné používání nových modulů a aplikací.

5. Automatizace procesů na míru

U procesů, které lze automatizovat, navrhneme a dodáme takové řešení, které ušetří hodiny až dny práce jednotlivých pracovníků.

Díky našim dlouholetým zkušenostem, znalostem interních procesů programu POHODA a dokonalé znalosti struktury databáze systému jsme schopni pro vás vytvořit opravdové řešení přizpůsobené vašim požadavkům.

6. Pravidelný audit a konzultace

Nasazením nových procesů to nekončí. Pro úspěšný rozvoj vaší společnosti je důležité udržovat se stále v aktuálním kurzu.

Proto doporučujeme pravidelné konzultace, kde se probírají nové potřeby a požadavky, dohlíží se na dodržování nastavených procesů a prezentují se nové funkce programu POHODA a jejich možné nasazení do procesů pro optimalizaci práce.

Pro více informací nás kontaktujte