Escape6

Největší prodejce tuningových dílů a doplňků na auta se v rámci expanze rozhodl optimalizovat proces expedice zboží svým zákazníkům.

Escape 6

Co od nás klient získal

  • Realizace komplexního systému pro expedici zboží.
  • Optimalizace expedice objednávek
  • Dodávka mobilních terminálů
  • Napojení na dopravce
  • Automatizovaná komunikace se zákazníky.

Naše řešení

Na základě analýzy jsme vyhodnotili jako nejvhodnější použití třech modulů z naší produkce a jeden, který implementujeme v rámci partnerského programu.

První modul v procesu je smart modul EXPEDITION, který přehledně zobrazuje na LCD/TV objednávky, které je možné expedovat na základě dostupnosti zboží na skladě.

Vzápětí nastupuje systém mobilních teminálů plusMobile, který spolupracuje s naším modulem EXPEDITION a zároveň se jedná o jediný modul, který není z naší produkce, nicméně jsme schopni plného nasazení na základě mnohaletých zkušeností. Po vyskladnění zboží pomocí mobilních terminálů se automaticky tiskne dodací list a štítek přepravce na balík.

Na základě nastavené formy úhrady dopravce tiskne štítek v požadovaném množství a skladník tak může zásilku ihned zkompletovat. Následně odchází zákazníkovi automaticky faktura za pomoci našeho rozšíření EMAIL & SMS GATE na předem definovaný e-mail.

Výsledkem této optimalizace je nezanedbatelná úspora času a omezení chybovosti, díky které se zvyšovaly náklady na expedici.