Smart modul PRINT

logo smart modul PRINT

Efektivní tisk faktur, návodů a dalších souborů

Rozšiřující doplněk PRINT do programu POHODA je ideálním řešením pro firmy, které importují zboží a při jeho prodeji potřebují kromě faktury vytisknout i návody k použití v češtině, případně další dokumenty a související soubory. Nabízíme vám bezplatné vyzkoušení funkcí tohoto modulu po jistou dobu. Podívejte se, jak PRINT funguje. Výpis všech jeho funkcí najdete zde a ceník zde. Připravili jsme pro vás také odpovědi na otázky, které by vás mohli zajímat.

Bezplatný test modulu

Máte zájem PRINT bezplatně vyzkoušet ve vaší POHODĚ?

Stejně tak si můžete vyzkoušet demoverzí DEALERA našeho mobilního a tabletového rozšíření pro POHODU. A to přímo na online platformě zde.

Jak to celé funguje?

Modul se napojí na POHODU a když potřebujete tisknout, jednoduše kliknete na daný doklad a stisknete tlačítko, z tiskárny vyjede faktura a například návody v množství dle položek na dokladu. Pro tisk je možné vybrat jakoukoliv tiskovou sestavu. Ukázka tisku v POHODĚ v aplikaci PRINT Náhled nastavení aplikace rozšíření Print pro POHODU

Přehled příkladů a využití

  • Vydané faktury
  • Výdejky

Jiné agendy je v případě potřeby možné dodělat. Pro efektivnější a plně automatizovanou elektronickou komunikaci (posílání faktur, upomínek apod.) máme pro vás připravený modul E-MAIL &SMS GATE. A umíme vás také díky rozšíření SPEDITION napojit až na 8 tuzemských dopravců a maximalizovat logistické procesy.

Ceny modulu

Smart modul PRINT 5 000 Kč
Instalace 1 000 Kč
Roční servis a podpora produktu 1 000 Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH.

Nejčastější otázky FAQ

#1 Co vás vedlo k vytvoření rozšíření PRINT pro POHODU?

Modul jsme vyvinuli na základě požadavků našich klientů, kteří už s námi dlouhodobě spolupracují. Zájem o tento modul mají převážně velkoobchody, které dovážejí do ČR zboží.

#2 Mohu používat modul na více počítačích?

Ano, modul se nainstaluje na server a pak se spouští pomocí externího nástroje přímo z klientů POHODY. Modul pak tiskne na síťové tiskárně.

#3 Mohu tisknout více tiskových sestav, například v Kč, nebo cizí měně?

Ano, modul je navržen tak, že je možné nastavit různé tiskové sestavy. Můžete si například udělat tlačítko pro tisk faktury DE, nebo s jinou hlavičkou pro účely dropshippingu (mimochodem pro jeho účely vám umíme nastavit naše další rozšíření SPEDITION viz 7. otázka ve FAQ).

#4 Je možné si modul vyzkoušet?

Ano, pokud bude mít kdokoliv zájem, můžeme mu aplikaci zapůjčit na omezenou dobu na vyzkoušení.

Pro více informací o modulu nás kontaktujte

Modul je kompatibilní se systémem POHODA E1.

Řešení spolupracující se systémem POHODA
www.pohoda.cz www.pohodaplus.cz